אימובילייזר

 
אבי מפתח הלב – נטרול אימובילייזר מקצועי שמגיע עד אליכם! לא מצליחים להניע?להזמנת מנעולן מקצועי שיאפשר לכם להניע את הרכב ולנסוע לשלום חייגו 073-7841647

המצב הזה, שבו אימבולייזר לא עובד, בטח מוכר לכם

 
אתם קמים בבוקר, מתארגנים לצאת לעבודה, מגיעים לרכב, מתניעים ו....שום דבר לא קורה.האימובילייזר נתקע ואתם לא יכולים להגיע לעבודה. במקום להתעצבן – חייגו אל אבי מפתח הלב. אנחנו מבצעים, בין היתר, פריצת דלתות ופריצת מכוניות ! תוך זמן קצר תוכלו להיות ברכב שלכם, בדרך לעבודה, אפילו בלי שתצטרכו להודיע לבוס שאתם מאחרים וללא צורך לרכוש אימובילייזר חדש. וכן כאלה מותקנים ברכב על מנת לאפשר הנעה רק על ידי מפתח מקורי של הרכב, וכך מגנים עליו מפני גניבות.

הם מקשרים בין המפתח למחשב הרכב באמצעות אנטנה מיוחדת שנמצאת מתחת למתנע, ורק לאחר שהם שולחים למחשב קוד זיהוי נכון – מתאפשרת הנעה. אבל, כמו כל מכשיר, גם אימובילייזר שנועד להגנה מגנבים, יכול להתקלקל, והתוצאה היא שגם בעל הרכב לא מצליח להניעו.

במקרה כזה יש להזמין פורץ מנעולים פורץ שמתמחה בתחום ושפועל ברישיון.
 

נתקעתם ברכב?

 
 
אבי מפתח הלב מספק שירותי מנעולנות מקצועיים באחריות מלאה, תוך התמחות מיוחדת בנטרול אימובילייזרים תקולים – ללא פגיעה במכשיר עצמו. אז אם הרכב לא מניע בגלל מיכשור שנתקע – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לאבי הרשקו ממפתח הלב, שיגיע אליכם במהירות הבזק ויתקן את הדרוש – באחריות.
 
 
 
אימבולייזר
 
 
 
 
אבי פועל ברישיון באופן מקצועי והגון בכל אזור המרכז והשרון כולל פתח תקווה, הוד השרון, כפר סבא, תל אביב וסביבותיה.
להזמנת שירות מהיר ויעיל בכל שעות היממה חייגו עכשיו 073-7841647