החלפת צילינדר

 
להחלפת צילינדר או מנעול התקשרו עכשיו אבי - מפתח הלב 073-7841647
בית העסק מפתח הלב מספק לכם שירותי החלפת צילינדר ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. אנו מכירים את כל סוגי הצילינדרים הנמכרים בשוק, ויכולים להמליץ לכם על המוצר המתאים ביותר לצרכים שלכם.

אבי הרשקו ממפתח הלב הינו מקצוען מן המעלה הראשונה ובעל ניסיון רב שנים בפריצות מנעולים מהירות. שרות באחריות ובמחיר אטראקטיבי.
 
 

שירות החלפת צילינדר - אבי הרשקו מפתח הלב

 
אבי הינו מנעולן מומחה ופורץ מנעולים מיומן באיזורים רבים במרכז הארץ וכן בערים הגדולות בגוש דן כגון: פ"ת, כפ"ס, הוד השרון, ת"א, רמת השרון וכו'.

התקשרו לאבי והוא יגיע במהירות!
 

תקלה והחלפת צילינדר

 
כאשר המפתח לא נכנס לצילינדר, בקושי מסתובב או אפילו נתקע בו, אלו הם סימנים לתקלה אפשרית. רבות מהתקלות ניתנות לתיקון, וההעדפה הברורה שלנו היא לתקן מתוך כוונה לחסוך בהוצאות ללקוח. עם זאת, בחלק מהמקרים אין מנוס מהחלפת הצילינדר. במקרה זה אנו ממליצים על מוצרים איכותיים, וכאלו שיתאימו בצורה הטובה ביותר ללקוח.

 

החלפת צילינדר דורשת עדינות ומומחיות רבה

 
הביטחון האישי של האזרחים נפגע בשנים האחרונות בצורה קריטית. כמעט כל אזרח נפגע או שמע על קרוב לו שנפגע ממעשי גניבה ופריצה לבית, אשר במקרה הטוב הסתיימו בנזק לרכוש בלבד. מסיבות אלו, החלו אזרחים רבים להצטייד במערכות נעילה איכותיות לבית, הכוללות דלתות משוריינות ומנעולים איכותיים. למרות אמצעי הנעילה הללו וההשקעה בהם, לעיתים קרובות אנו זקוקים באופן דחוף להחלפת צילינדר. הסיבות להחלפה יכולות להיות מגוונות ביותר. החלפת צילינדר יכולה להתרחש פשוט עקב אבדן של המפתחות הדרושים לדלת, כמו גם בשל תקלה פנימית במנגנון הנעילה כדוגמת שבירת המפתח בחור המנעול. ההחלפה עצמה דורשת מומחיות רבה, ועדינות אשר רק לבעלי מקצוע איכותיים יש.


 

דגשים בבחירת החלפת צילינדר

 
בעת החלפת צילינדר, חשוב מאוד לשים לב למספר דגשים עיקריים. דגשים אלו והכורח בהם נובעים מהסיכוי המוחשי לנזק חמור יותר בהלפתו, נזק שעשוי לפגוע בדלת עצמה, או בעלות של התהליך כולו.

הדגשים כוללים בין השאר:

מומחיות: יש לבחור בשירות איכותי להחלפת צילינדר, בעל מומחיות ספציפית בנושא. פועל בניין או קבלן ללא ידע בתחום לרוב יעשה יותר נזק מתועלת, ויוביל לנזק כלכלי נרחב עבור הלקוח.

ותק: חשוב מאוד לבחור בגורם מקצועי בעל ותק. ותק מעיד על שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, אשר ככל הנראה בחרו בשירות של הגורם המקצועי מספר פעמים.

אמינות: אמינות הינה קריטית ממספר סיבות עיקריות. בעת החלפת צילינדר אתם מסתכנים בכך שלגורם שלישי יהיה את המפתח לביתכם. נוסף על כך, גורם מקצועי לא אמין יוכל להחליף לכן צילינדר שלא מתאים לדלת הבית, מה שיזמין את התקלה הבאה תוך זמן קצר.
 

מתי כדאי לבצע החלפת צילינדר

 
  • בשעת מעבר דירה
  • במקרה של תקלה
  • כשהמפתח הולך לאיבוד
  • במקרה של פריצה לבית
  • ובכל מקרה, אחת לחמש שנים

בכדי להימנע מתקלות חמורות יותר, כדאי לפנות למנעולן מוסמך לצורך התקנה מקצועית או החלפה.
 

אבי – מפתח הלב מספק את השירות הטוב ביותר

 
חשוב לבחור בשירות מקצועי ואמין להחלפת צילינדר. אבי – מפתח הלב הינו בעל מקצוע מוביל בתחום, וכלל העובדים בחברה הינם מוקדי ידע של ממש, אשר ידעו להעניק לכם שירות מושלם בהתאם לצורך האישי של כל לקוח.