החלפת צילינדר רב בריח

 
בעלי דירות ומבנים אחרים מעוניינים להגן על מבניהם ורכושם באמצעות אמצעי מיגון שונים כאשר פתחי המבנים הם אלו, שלרוב, זוכים למרבית תשומת הלב. התקנת דלתות חזקות עם מנעולים מתוחכמים מקנה תחושת בטחון גבוהה ביחס לדלתות פשוטות יותר. מנעול רב בריח שמותקן בתוך פלדלת הוא אחד המנעולים הפופולארים והנפוצים שיש, והשילוב מספק מיגון מעולה עם דלת יפה למראה. מנעול רב בריח עמיד מאוד והבלאי שלו נמוך לאורך השנים, כך, שאין צורך להשקיע בתחזוקה שוטפת שלו.
 

החלפת צילינדרים

 
יחד עם זאת, צילינדר של מנעול רב בריח עלול להתקלקל בשל מספר סיבות. לעיתים, מדובר על חבלה לדלת ולמנעול שנובעת מזדון או מסיבוב מפתח לא נכון. לפעמים, נתקע חפץ זר בתוך המנעול. כמו כן, לעיתים מתרחשת החלפה יזומה עקב כניסת דיירים לבית חדש, אובדן או חשש לאובדן מפתח, רצון לשדרג את הצילינדר לאחד מתקדם יותר ועוד. בכל המקרים הללו, ואחרים נוספים, יש צורך להזמין שירות של מנעולן מוסמך אשר מכיר בצורה יסודית את מנעולי רב הבריח ומנעולים אחרים אשר מצויים בשוק.
 

שירות מקצועי בכל עת

 
מנעולן מוסמך הינו בעל הסמכה מיוחדת, ובנוסף, יש לו הרשאה ממשטרת ישראל לפריצת דלתות במקרים בהם הדבר נדרש. פורץ מנעולים עובד בכל שעות היממה, שכן, תקלות בדלתות רב בריח ודלתות אחרות עלולות לקרות גם בלילות. טיפול במנעול רב בריח מחייב ידע מיוחד בגלל המערכת המתוחכמת שלו. למנעול זה יש צילינדר מיוחד בעל 7 בריחים שמתחברים לפאות הדלת.
 

פירוק והרכבה

 
פירוק הצילינדר אמור להיעשות בזהירות תוך כדי שימוש בכלי עבודה מתאימים, שכן, כל נזק מורכב יכול להקשות על הכנסת הצילינדר החדש. ישנם מספר שלבים:

1. פירוק הידית: בדופן הפנימית של הדלת יש בורג אותו משחררים באמצעות מפתח אלן.

2. פירוק לוחית המגן שנמצאת סביב לחור המנעול והידית: יש צורך לשחרר את הברגים המחזיקים אותה באמצעות מברג תואם.

3. פירוק הצילינדר הישן: יש צורך לשחרר את הבורג האמצעי מבין חמשת הברגים המותקנים מעל ומתחת ללשונית. מאחורי חור המנעול יש מתכת קטנה שמחוזקת בשני אומים ואותם יש לשחרר באמצעות מפתח ראצ'ר ובוקסה מתאימה. לאחר הוצאת הלוחית אמור הצילינדר להישלף החוצה בקלות.

4. הכנסת צילינדר חדש: כאן יש לוודא שגלגלי השיניים במנעול ובצילינדר תואמים.

5. התקנת כל החלקים שפורקו בסדר הפוך: כלומר הכנסת בורג מקבע צילינדר, לוחית מתכת קטנה, לוחית מגן וידית.

6. בדיקת תקינות: מומלץ לבקש שירות זה ממנעולן מוסמך שהינו בעל ידע וניסיון רב בתחום. התקנת מנעולים מיוחדים אלו שאיננה נעשית לפי הכללים הללו יכולה לפגוע בתקינות דלת הכניסה שאמורה להגן על המרחב הפנימי. כל פגיעה בדלת ובמנעול תגרור איתה בנוסף הוצאה כספית מיותרת שיכולה להיחסך עם העבודה תתבצע על ידי מומחים בתחום.
 
 
צלצלו עכשיו למספר 073-7841647 , ואחד מנציגינו יגיע אליכם באופן מיידי.