מנעולן מוסמך

 
אורח החיים מזמן לאנשים רגעים יפים וכאלו שהינם נעימים פחות. מצב לא נעים נוצר כאשר רוצים לצאת לאירוע שנקבע לשעה מיוחדת ואז הדלת אינה ננעלת. או, כאשר מנסים לפתוח את דלת המכונית בלילה ואז המפתח נשבר בתוכה. אלו הן רק דוגמאות לשני מצבים מתסכלים בהם נדרש שירותו של מנעולן מוסמך. שירותי מנעולנים מוסמכים נדרשים בשעות שונות, ולכן, הם מספקים אותם כל שעות היממה עבור לקוחות קבועים ותיקים וחדשים. הם יגיעו במהירות האפשרית לסייע לאנשים התקועים בגלל בעיות מנעולים שונות.
 

הכשרה והסמכה למנעולן מוסמך

 
מנעולן מוסמך מקבל את הכשרתו בקורס מיוחד שנלמד בבית ספר מקצועי. בסוף הקורס הוא מקבל תעודה המסמיכה אותו לפעול בתחום. מנעולן מוסמך חייב להציג תעודת יושר מהמשטרה בעת קבלתו לקורס וחייב להיות מצויד באישור של משטרת ישראל המסמיך אותו לפרוץ למבנים שיש בהם רכוש. בעת הזמנת פורץ מנעולים אותו אין מכירים לביצוע עבודת פריצה למבנה מקובל ורצוי לבקש לראות את התעודות הללו. מנעולנים מורשים ישמחו להציגם לפני תחילת העבודה והדבר ירגיע מאוד את הלקוחות. נושא הפריצות לבתים מעסיק מאוד את אנשי המשטרה והם מקפידים על אישורים מתאימים לבעלי מקצוע עם עבר נקי.
 

תקלות שונות

 
מנעולן מורשה מטפל בהתקנה ובפריצת מנעולים למבנים ולרכבים, בפריצת כספות, במיגון חלונות ועוד. יש ברשותו ניידת שירות מוכנה לפעולה ובתוכה כל הכלים שנועדו לטיפול בהתקנות מנעולים ובתקלות שונות. בחירת מנעול מיוחד שמיועד להתקנה תיעשה בתיאום עם בעל המבנה. יש מנעולים מסוגים שונים וכל אחד מהם יעיל ומתאים לצרכים אחרים. יש מקרים, בהם נשבר מפתח בתוך הצילינדר ואז אין ברירה אלא להחליפו באחר איכותי ותקני. מנעולנים מקצועיים יכולים, במקרים מסוימים, לפתור בעיות קיימות ללא החלפת צילינדר ולחסוך כסף ללקוחות.
 

פריצת מכוניות

 
בעלי בתים חייבים להתקין במבנים שבבעלותם מנעולים מעולים בגלל בעיות בטחון הרכוש והביטחון האישי. ככל שהמנעול הינו מתוחכם יותר והתקנתו מקצועית, כך, יהיה קשה לפרוץ לבית ולגרום בו נזקים. בנוסף, מנעולן מורשה מוזעק לא אחת לפריצת מכוניות שבהן המנעול התקלקל. הדבר חשוב במיוחד כאשר בתוך הרכב ננעלים ילדים ואז המצב הופך למסוכן יותר. מנעולן מוסמך יגיע במהירות האפשרית כי אחרת ייאלצו לשבור חלונות ולגרום לרכב לנזקים קשים שעלות תיקונם גבוהה.
 

מנעולן מוסמך מקצועי

 
מנעולן מוסמך ומורשה משרת מאות לקוחות באזור פעולה נרחב. מנעולן המכבד את משלח ידו ישתמש במנעולים תקניים ובחלקי חילוף מתאימים כדי להביא לידי כך שכל המנעולים יפעלו ללא תקלות. רבים מהמנעולים הללו הם מנעולים שחשופים לסביבה החיצונית וכדאי שהבלאי שלהם יהיה נמוך לאורך זמן. מה שעומד לנגד עיניו הוא שמדובר על בטחון אנשים ורכושם ומוטב לא לעשות קיצורי דרך. חסכון בסכומי כסף נמוכים עלול בסופו של דבר לגרום לנזקים קשים.