התקנת מערכות מיגון למומחים בלבד

 
עסקים וחנויות חשופים מאוד לסכנת פריצה. הרבה מאוד פורצים מעוניינים לפרוץ אליהם מתוך מחשבה שבמקום הם יוכלו למצוא הרבה מאוד כסף, בין אם בקופה ובין אם בצורת מוצרים יקרים שמוצגים במקום למטרת מכירה.
 

מה אנחנו מציעים?

 
  • שיטות שונות למיגון החלונות – ציפוי מיוחד המוכר על ידי חברות הביטוח כתחליף מצוין לסורגים, מנעולים משוכללים ועמידים במיוחד המקשים מאוד על הפריצה, דלתות פלדה חזקות ויציבות ועוד. חלק ממערכות המיגון שלנו כוללות התקנת מוצרים נלווים לחיזוק ההגנה המרחבית.

  • ייעוץ מקצועי לפני ביצוע - לפני שנבצע את העבודה של מיגון חלונות לעסקים, נשמע בדיוק מה אתם צריכים ובמידת הצורך גם נגיע לשטח כדי לראות את המקום. לאחר מכן נספק לכם ייעוץ מקצועי שיאפשר לכם לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, שיספק את ההגנה הטובה ביותר למבנה ולרכוש שלכם.

  • מקצועיות לאורך כל הדרך - צוות המנעולנים של אבי מפתח הלב מורכב מאנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, בעלי ניסיון רב שנים המאפשר להם לספק לכם את השירות הטוב ביותר. הצוות מתעדכן חדשות לבקרים בכל המוצרים החדשים היוצאים לשוק ואם הם אכן נמצאים איכותיים מציע אותם ללקוחות.

  • אחריות מלאה – מכיוון שמיגון עסקים צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בלבד, אנו מספקים את השירות הכולל של מיגון מערכות ואת המוצרים הנלווים באחריות מלאה.

לכן, בכל מקרה של שאלה, בעיה או תקלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נדאג לספק לכם את השירות ואת הפתרונות הטובים ביותר.
 
לקבלת מידע נוסף על מערכות מיגון ולקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 073-7841647 או צרו קשר דרך האתר.
נשמח לעמוד לשירותכם.