פורץ דלתות

 
נתקעת מחוץ לדירה? הגעת הביתה אחרי נסיעה ארוכה וגילת שהמפתחות לא איתך?
מפתח הלב- שירות פורץ דלתות מקצועי ומוסמך. פועלים 24 שעות בפתח תקווה ובכל רחבי גוש דן.

פשוט להתקשר ואנחנו מגיעים!
  • מקצועיות - נסיון רב בכל סוגי המנעולים, מומחים בפריצת דלתות מכל סוג.
  • מחיר הוגן - פריצת דלת במחיר הוגן.
  • שירות מהיר - שירות 24 שעות של פריצת דלתות בצורה מהירה ויעילה
 
קיימים סוגים רבים של מנעולים, אשר פריצתן במקרה הצורך עשויה להיות קשה במיוחד

חוסר הביטחון האזרחי והחשש המתמיד מפני פריצה, גניבה או פגיעה פיזית הובילו להתפתחות בקצב מטאורי של סוגי מנעולים רבים ומגוונים. מנעולים אלו משמשים לנעילת דלתות בתים, משרדים, כספות רכבים ועוד. מערכות הנעילה החדשות שהומצאו, כוללות שכלול ושיפור צורות נעילת קודמות (כגון מנעול הצילינדר), גם שיטות חדשות העושות שימוש בטכנולוגיה החדישה ביותר, כולל אבחון טביעת אצבע, חתימת קול ועוד. הטכנולוגיות החדשות אשר מטרתן להקשות על פושעים פוטנציאלים ולהרתיעם, מהווה קושי גדול גם לכל מנעולן או פורץ מנעולים הנדרש לפתוח דלת לאחר אבדן מפתח או שכחת קוד.
 

שירות פורץ דלתות ומנעולים מכל סוג

 
כאמור, פורץ מנעולים יידרש כיום לסל מיומנויות רחב מבעבר. היכרות מעמיקה עם הפיתוחים האחרונים בשוק, יכולת טכנית מושלמת, ואמינות ללא פשרות הינם מחויבי המציאות למנעולן. ללא היכרות מספקת עם סוג הנעילה המדויק, פורצי מנעולים עשויים להסב נזק לצילינדר או למערכת הנעילה הטכנולוגית אשר יחייב את פתיחת הדלת באופן מכאני, דהיינו תוך שימוש בכוח רב (והסבת נזק סביבתי כבד).

ההבדלים בפריצת מנעולים שונים הינם תלויים בסוג המנעול ובמיקומו:

  • שירות פורץ דלתות משרדים: מנעולי משרדים שאבדו מהווים נתח עצום מפעילות פורץ מנעולים. מאחר ואין מדובר במפתח או קוד לבית פרטי, אחריות העובדים עליו פחותה. מנעולי משרדים הינם לרוב מנעולים הכוללים שימוש במנעול צילינדר במשרד פרטי (המאפשר למנהל ממוצע ראש שקט בידיעה שעובדים ומתחרים לא מסוגלים לגשת למידע במשרדו), או במנעולי קוד במשרדים משותפים. פריצת מנעולי משרדים כוללת פעמים קרובות החלפת צילינדר ומנעול, או איפוס קוד הכניסה בהתאם לסיכום עם החברה היצרנית.

  • שירות פורץ דלתות בכספות: מדובר בבעיה משמעותית מאחר ודלתות הכספות נועדו לעצור חדירה מכאנית ככל הניתן, ומנעוליהן מצוידים לעיתים קרובות בכל הפיתוחים הטכנולוגים האחרונים. פתיחת דלתות כספת תאלץ לרוב את המנעולן לעשות שימוש באמצעים מכאניים במטרה לשבור את צירי הדלת או להגיע למערכת הנעילה חיצונית.

  • שירות פריצת דלתות בתים: מנעולי בתים מערבים לרוב מספר רב של מנגנוני נעילה מסוג צילינדר, תוך שימוש במפתח. עבודה מנעולן במקרה זה תהה פריצת המנעול באמצעות ייצור מפתח מאסטר המתאים לדלת, או פירוק כללי של הצילינדר.
 

חברת אבי מפתח הלב - פורץ דלתות מוסמך

 
לא משנה איזה סוג דלת עליכם לפרוץ, חברת אבי – מפתח הלב מהווה הפתרון הטוב ביותר עבורכם. פורצי המנעולים העובדים בחברה מצוידים בכל האישורים המשטרתיים, ועוסקים במלאכתם בצורה אמינה ובסטנדרט הגבוה ביותר, כך שתוכלו לישון בשקט בידיעה שהמידע על אמצעי האבטחה שלכם לא יועבר לגורמים עוינים.