פורץ כספות

 
כמנעולן מקצועי, מיומן ובעל ניסיון של עשרות שנים בתחום, אבי הרשקו רותם את מיומנותו והידע הרחב שלו בתחום גם למתן שירותי פריצת כספות מקצועיים: כשהכספת שלכם תקועה ומקולקלת, או במידה וקוד הפתיחה נשכח מכם, מפתח
הלב עומד לשירותכם.

 

שירותו של פורץ כספות

 
• כספות עם מנעולי צירופים
• כספות עם מפתחות מיוחדים
• דיגיטאליות
• ביומטריות עם זיהוי טביעת אצבע
• ועוד סוגים
 

שירות פריצת כספות מזמינים רק ממקצוענים

 
מטרתן של כספות הוא לשמור על הפריטים החשובים ביותר עבורנו מכל משמר, ולפיכך הן מצוידות באמצעי אבטחה ונעילה איכותיים, המיועדים לעצור פורצים פוטנציאליים. אולם לעתים בשל תקלה או בעיה כלשהי נמנעת הגישה לתכולה עבור הבעלים, ואזי זו הדרך היחידה להגיע אל הפריטים המאוחסנים בתוכה.

כיום ישנם בשוק מוצרים רבים ומגוונים מאי פעם: פרט למנעולי הצירופים הוותיקים ישנן גם כספות דיגיטליות, ואפילו ביומטריות, בעלות מנגנון זיהוי על פי טביעת אצבע. כדי שהפריצה תבוצע בצורה מהירה ויעילה, ועם זאת ללא פגיעה בכספת אם ניתן, חייבים לפנות לאיש מקצוע המכיר את התחום על בוריו, לביצוע עבודה נקייה.

שירות פריצת כספות מזמינים רק ממקצוענים, גם בגלל הצורך בווידוא מהימנותו ויושרו של מי שמטפל באמצעי האבטחה על הפריטים היקרים לכם ביותר.

 

פריצת כספות עם מפתח הלב

 
מפתח הלב הינה חברה לפריצת מנעולים וכספות, שעובדיה מוסמכים ומורשים לפריצת כל סוגי המנעולים הקיימים בעולם, ויש בידה את כל כלי העבודה הנחוצים, כדי לעשות עבודה מהירה, יעילה ונקייה. שנות פעילות רבות ומגוונות, ויש לפורציה תעודות יושר מן המשטרה. שעות העבודה של חברת מפתח הלב הם מסביב לשעון, שבעה ימים בשבוע. פריצת מנעולים איננה עבודה לחובבים. עבודה זו דורשת מיומנות גדולה, הסמכה ותעודות המעידות על כך. פנייה לחברה מחייבת אתכם בבדיקה של החברה ואנשיה, גם מהפן המקצועי וגם מהפן האישי מבחינת האמינות.
 

מפתח הלב – פריצת כספות מהימנה באישור המשטרה

 
עם מפתח הלב אין צורך לחשוש: השירות ניתן על ידי מנעולן מורשה, בעל מוניטין שנרכש במשך שנות פעילות רבות בתחום בישראל ובארה"ב, ובעל תעודת יושר ואישור ממשטרת ישראל. השירות זמין עבורכם בכל שעות היממה ובכל יום בשבוע, כדי שתוכלו לקבל פתרון זריז, אמין ואיכותי לכל בעיית גישה לכספת בשעת הצורך.
 
לכל שאלה בנושא התקשרו עכשיו לאבי והוא יענה לכם מיד!