פורץ מנעולים

 
נתקעתם מחוץ לבית? מפתח הרכב אבד? מפתח הלב כבר בדרך!
להזמנת שירותי פורץ מנעולים חייגו למספר 073-7841647
מפתח הלב מעמידה לרשותכם פורץ מנעולים מיידי המגיע לכלל אזורי הארץ. אבי הרשקו, מנעולן מפתח הלב, הינו איש מקצועי מנוסה ואיכותי.
 

מיהו פורץ מנעולים שאפשר לסמוך עליו?

 
מפתח הלב מעמידה לרשותכם פורץ מנעולים שיגיע מיידי לכל קריאה שלכם בכל הארץ אבי הרשקו, מנעולן מפתח הלב, הינו איש מקצוע מנוסה ואיכותי.

  • מי שיש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל
  • מי שסיים קורס מנעולנות
  • מי שיש לו ניסיון מקצועי נרחב
  • מי שמסוגל לפתוח כל דלת מבלי לגרום לנזקים
 
 
אבי הרשקו בעל ניסיון מקצועי נרחב מהארץ ומחו"ל. לאבי תעודת יושר מטעם משטרת ישראל ולקוחות ממליצים רבים, שיעידו על מקצוענותו. במשך כל שנות פעילותו הרבות בתחום, אבי למד לעבוד עם כל סוגי המנעולים, והוא מבצע פריצה מבלי לגרום נזק למנעול עצמו. עבודתו המקצועית של אבי מאפשרת לחזור ולהשתמש במנעול כרגיל גם אחרי הפריצה. הידע והניסיון של אבי הינם חסרי תחליף.
 

מנעולן שקרוב אליכם

 
אבי הרשקו, מנעולן מפתח הלב, עובד בכלל אזורי הארץ. מקפיד להיענות לכל קריאה באופן מיידי. אבי הרשקו ידאג לצמצם את משך ההמתנה מתחת לדלת סגורה, וכך יחסוך את זמנכם היקר. אבי מטפל בכל סוגי המנעולים – מנעולי דלת מכל הסוגים, נעילת רכבים ומנגנוני נעילה של כספות.
 

אמינות בעל מקצוע

 
במשך שנות פעילותו הרבות בתחום המנעולנות, צבר אבי מוניטין רב, והוא ממשיך לספק שירות איכותי כדי לשמור על שמו הטוב. לקוחותיו הרבים של אבי חוזרים ומשתמשים בשירותיו שוב ושוב, משום שהם יודעים שמעבר לשירות המהיר והאיכותי, הם יוכלו לסמוך על המלצותיו המקצועיות ועל יכולותיו המגוונות כפורץ מנעולים מנוסה והגון.