מנעולן הינו בעל מקצוע אשר יודע לטפל בבעיות שונות הקשורות במנעולים, כפי שניתן להסיק משמו. מקצוע זה אולי נשמע חסר חשיבות, אולם בעולם שלנו, בו הכל ננעל במנעול מסוים, יש לו חשיבות רבה, וישנם מקרים רבים בהם המנעולן הינו האדם היחיד אשר יכול לסייע לנו לטפל בבעיה מסוימת אשר התפתחה באחד המנעולים בהם אנו עושים שימוש, ולכן עבודתו גם רלוונטית לכל אחד מאתנו אשר עושה שימוש במנעולים.

 

אז מה כדאי לדעת על פורץ מנעולים ברעננה?

 
אמינות: רבים נמנעים להיעזר במנעולן בשל החשש מפני גנבים או בעלי מקצוע ללא ההסמכה המתאימה לכך. חשוב לדעת, כי לכל פורץ מנעולים ברעננה אשר פועל באופן חוקי יהיה אישור משטרתי על אמינותו, וחשוב לבקש לראות את האישור הזה בטרם אנו נעזרים בשירותיו של פורץ מנעולים מסוים. פורצי מנעולים אשר אינם בעלי אישור שכזה יכולים להיות גם כן מקצועיים, אולם עדיף שלא להסתכן ולהיעזר באדם בעל אישור המשטרה על אמינותו ועל חוקיות הפעולה של העסק.

 
פריצת דלתות: אחד השירותים החשובים ביותר שניתנים על ידי פורץ מנעולים ברעננה הינו כמובן פריצת דלתות. פורצי מנעולים מתמחים כיום במגוון רחב של מנעולים, אולם עדיין מנעולי הדלתות הינם ההתעסקות העיקרית שלהם, כאשר בכל מקרה בו אתם נתקלים בבעיה עם מנעול הדלת מומלץ להיעזר בבעל מקצוע מוסמך בכדי להימנע מהחמרת הבעיה או גרימת נזק לדלת עצמה.

 
פריצת רכבים: שירותים נוספים אשר פורצי מנעולים רבים מציעים הינם שירותים בתחום מנעולי הרכב. פורץ מנעולים אינו חייב להיות דווקא פורץ מנעולי דלתות, וכיום אנו רואים פורצים רבים אשר מתמחים בפריצת רכבים בצורה אשר לא רק תאפשר לכם להיכנס לרכב שלכם, אלא גם תצמצם עד כמה שניתן את הפגיעה שתיגרם לו בתהליך.

 
• שכפול מפתחות: שכפול מפתחות הינו שירות חשוב נוסף אשר מנעולנים שונים מציעים לנו, ואשר מומלץ להיעזר בו בעיקר במקרים בהם הוחלף מנעול מסוים וכעת ישנו צורך בעשיית שימוש ביותר ממנעול אחד.

 
• שירותים נוספים: מלבד השירותים שהוזכרו עד כה, ישנם עוד שירותים רבים אשר ניתנים לנו על ידי פורץ מנעולים כגון החלפת צילינדר, החלפת קודן, תיקון מנעולים, תיקון הנזק הנגרם לכלי ההכלה של המנעולים ועוד, כך שניתן להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע זה במגוון רחב ביותר של מקרים.

 

אבי- מפתח הלב הינה חברה המציעה מגוון רחב של שירותים

 
כאשר מדובר במנעולים, חשוב להיעזר בבעלי מקצוע. באבי- מפתח הלב תוכלו ליהנות ממגוון רחב ביותר של שירותים בתחום המנעולנות אשר יסייעו לכם לפתור כל בעיה הקשורה במנעולים, בין אם של בתים ובין אם של רכבים, בצורה מהירה, יעילה ומקצועית.