פורץ מנעולים בתל אביב

 
שירותים רבים מציעים מנעולים ,חלקם מקצועיים וחלקם פחות ,לכל פורץ יש את הסוד שלו ,מפתח הלב נותן לך שרות מהיר ונוח . קרה לכם שמצאתם את עצמכם מול דלת נעולה? חסרי מפתח? במקרה חירום לא מתפשרים ופועלים במהירות

מפתח הלב - 073-7841647
 

פורץ מנעולים איכותי בתל אביב - מה מיוחד בנו?

 
לכל צרה ובעיה תהייה תמיד מוכן לבחור את הטוב ביותר - פריצת מנעולים היא המומחיות שלנו :
  • המומחים שלנו עברו הכשרה מקיפה ובעלי ניסיון רב.
  • מגיעים תוך זמן קצר משיחת הטלפון הראשונה .
  • כל סוגי המנעולים : כספות ,רכבים ,דלתות , החלפת צילינדרים ועוד ..
  • אחריות מלאה לפריצה ללא שבר או הרס המנעול .
למה לחכות כל כך הרבה זמן לאיש מקצוע מרחוק? מחוץ לבית בלי מפתח? חסר אונים ואינך יודע איך לפעול אך זמנך יקר וחשוב לך? אנו נמצאים בפריסת שירות גם בתל אביב! בואו להצטרף למאות לקוחות מרוצים .

 
 

כל סוגי השירותים לפריצה קלה ונוחה

 
  • יצא לך להיתקל בחייך באחד מהסיטואציות השונות? הגעתם הביתה והמפתח לא היה עליכם חיפשתם בתיק וגיליתם שאינו נמצא בתוכו ואין אף אחד שיוכל להציל את המצב. אל תתייאש כי אנחנו לשרותיך.
  • מנעול המפתח נשבר ,וכל מה שניסית אינך מצליח אל תעשה נזק!! עדיף לקרוא למומחה ותוך שעה יש לך מנעול חדש ומותקן על ידי המומחים שלנו .
  • הרכב נעול בחניה ואתם מחוץ לרכב המפתח עושה לכם בעיות והרכב לא נפתח – פנו אלינו ונשמח לספק לכם שירות יעיל ומקצועי
 

מהי החשיבות של פורץ בעל סמכות?

 
יש כמה אינדיקציות שונות לזהות פורץ מנעולים אמין. לפני תחילת הפריצה של המנעול יש הבדל דק אך חשוב ביותר - איש המקצוע אמור לבקש מכם הוכחות, שיבין שהנך בעל הבית של אותה דירה , משרד ,רכב או כל סוג אחר של פריצה .מנעולן מוסמך חייב לדעת לעשות את עבודתו נאמנה ונכונה לצורכיו של הבעלים. איש שאינו מקצועי או מחברה בעלת שם ידוע אינו יבקש תעודה מזהה ,ויתחיל את עבודתו לפריצה - מה שייתן לכם עוד קצת "פרטים" על אמינותו של הפורץ . אפשרות נוספת היא לשאול שאלות מקדימות כמו הצגת תעודות הסמכה - אדם אמין ומקצועי לא יהסס ויעשה זאת ללא בעיה .
עוד הבחנה שתבטיח את השקט הנפשי שלכם לאיש מקצוע אמיתי ,הוא שכשמגיע הפורץ הוא שואל מה התקלה ובודק את האפשרויות המהירות ביותר ללא תקלה. ולאחר שרואה שיש בעיה פשוטה וקלה יוכל לפתור אותה בזריזות ולמנוע מכם שהייה ארוכה של תקיעות.