פריצת מנעולים

 
למי לא קרה מצב שבו הוא מצא את עצמו מחוץ לדלת הבית או הרכב?
שירות פריצת מנעולים של אבי - מפתח הלב, זמין לכם בטלפון 073-7841647
 
במקרים הללו יש צורך לפנות לפורץ מנעולים מוסמך. אבי הרשקו, מנהל בית העסק מפתח הלב, מעמיד לשירותכם שירותי פריצת מנעולים. לאבי ניסיון עשיר ביותר בעבודה בארץ. ניסיונו של אבי נפרס על כל תחומי המנעולנות, והוא מכיר את כל המוצרים הנפוצים בשוק.
 

אזורי הפעולה של אבי ממפתח הלב

 
מפתח הלב פועל בפריסה ארצית, גם במרכז (פ"ת, הוד השרון, כפ"ס ועוד), כך שלא משנה באיזה מקום נזקקתם לשירותי מנעולן, נגיע אליכם בתוך פרק זמן קצר ביותר.
 

שירות מנעולנות ופריצת מנעולים במרכז:

 
גם בפתח תקוה והוד השרון הערים הקטנות הללו הינן שוקקות פעילות מבחינתו של פורץ מנעולים ממוצע. תקלות רבות של נעילת דלתות חיצוניות ופנימיות, נעילת רכבים וכו' מתרחשות במיתחם השקט שבין פ"ת להוד השרון, עד שזקני העיר בעצמם אינם זוכרים אינטנסיביות שכזאת. מסתבר שעם גדילת האוכלוסיה וצמיחתה, צמחו מן הסתם בעיות המנעולנות בערים אלה לדרגת שיא!

אבי הרשקו מעניק שירותים רבים הקשורים לפריצת מנעולים או הצעות למיגון הבית, חלונות דלתות מחסנים וכו'.
 

תעודת יושר ואמינות

 
לצד מקצועיות לבית העסק של אבי ומפתח הלב ישנה תעודת יושר ממשטרת ישראל, וכל המנעולנים העובדים במפתח הלב עברו קורס מנעולנות מקצועי ומפורט. המקצוענות וההכשרה המקצועית מאפשרים למנעולנים שלנו לבצע כל עבודה מבלי לגרום לנזקים למוצרים שלכם. כל לקוחותינו מקבלים הסבר מפורט על מהות התקלה, ועל הדרכים לפתור אותה, וכמובן מקבלים הצעת מחיר מסודרת.
 
 
 
פריצת מנעולים
 
פריצת מנעולים איכותית
 
 
 
 

ננעלתם מחוץ לרכב?

 
לנו הפתרון בשבילכם. מנעולני מפתח הלב יבצעו עבורכם פריצה לרכב, זאת מבלי לגרום לשום נזק. העבודה המקצועית שלנו חוסכת לכם כסף.