שירותי מנעולן

 
מנעולן או פורץ מנעולים הוא בדרך כלל איש המקצוע שאף אחד לא רוצה להגיע ליום שבו יזדקק לשירותיו המקצועיים. מדוע כך הם פני הדברים? ובכן משום שבדרך כלל הצורך בשירותי מנעולנות עולה כאשר מפתח הרכב נשאר בתוך המכונית בעוד שהבעלים נשאר בחוץ, כאשר המפתח לדירה נעלם לבלי שוב או בכל מיני סיטואציות לא נעימות במיוחד שכאלה.

לצד מקרים שכאלו, ישנם גם מקרים יותר משמחים שבהם נדרשים שירותיו של פורץ מנעולים, כמו לדוגמה כאשר נכנסים לדירה חדשה ומעוניינים להחליף את הצילינדר. במאמר שלפניכם נפרט אודות השירותים האלו, שלעתים קרובות אנחנו נוטים לשכוח מהם.
 

התקנת מנגנוני נעילה מתקדמים

 
פורץ מנעולים מקצועי מסוגל לא רק לפרוץ את המנעולים, אלא גם להתקין אותם. בשנים האחרונות, לאור ריבוי מקרים של פריצות לבתים בישראל, עלתה קרנם של מנגנוני הנעילה המתקדמים, בדגש על המנעולים הביומטריים המופעלים באמצעות טביעת קול או טביעת אצבע, למשל.

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן לצורך התקנת מנגנון נעילה, מומלץ לברר ראשית האם איש המקצוע מספק שירותים מסוג זה והאם הוא מחזיק בניסיון רב בתחום ומכיר את מנגנוני הנעילה החדישים ביותר. זאת מכיוון שישנם מנעולנים המתמקדים בביצוע פריצות של מנגנוני נעילה ולא מתעסקים עם ההתקנה שלהם.
 

שכפול מפתחות

 
ישנו פתגם מפורסם לפיו האדם הפיקח יודע לצאת מבורות שאדם חכם לא היה נכנס אליהם. זהו הדין גם בכל הקשור לנושא שכפול המפתחות. שירותי מנעולן לא חייבים להתבצע ברגע האחרון.

במקום להילחץ כשאתם נתקעים מחוץ לרכב, להזעיק פורץ מנעולים באישון לילה ולהסתכן בהרס של מנגנון הנעילה, כל שעליכם לעשות זה פשוט לשכפל את המפתח מראש ובעת הצורך לעשות שימוש במפתח הרזרבי.
מנעולן מקצועי לרוב מחזיק בכל הציוד הדרוש לשכפול מפתחות מכל הסוגים, לרבות מפתחות ושלטים לרכב המצוידים בצ'יפ זיהוי.
 

פריצת כספות

 
ישנם אנשי מקצוע הפועלים בתחום המנעולנות, המספקים שירותי פריצת כספות. גם במקרה הזה חשוב לזכור שאם אתם זקוקים לשירותי פריצת כספות, ודאו מראש כי אתם מזעיקים איש מקצוע המחזיק בניסיון בתחום זה, כיוון שלא כל מנעולן מתמחה בפריצת כספות. מדובר בתחום התמחות נפרד, המתפתח במהירות רבה, המצריך מיומנות ספציפית, ידע מתאים וכלים ייעודיים. כל זה נכון כמובן גם בנוגע לכל הקשור לשירותי התקנת כספות בבית, במשרד או בבית העסק.
 

מה חשוב לברר לפני שמזעיקים פורץ מנעולים?

 
מעבר לכך שחשוב לברר מראש האם מדובר באיש מקצוע המסוגל לבצע את המשימה הנדרשת ממנו, חשוב מאוד לברר תוך כמה זמן הוא מתחייב להגיע למקום הקריאה. בנוסף יש לברר האם מדובר באדם המחזיק בתעודת מנעולן ובאישור ממשטרת ישראל או שמא מדובר בחובבן שמוטב שלא לבוא עמו במגע. בנוסף לכל זה, מומלץ תמיד להתעניין בנוגע לשנות הוותק שלו בתחום.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי מנעולן, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אבי הרשקו, מנעולן אמין בעל ניסיון של יותר מעשור בתחום המנעולנות, בטלפון מספר 073-7841647